Letní hudební a taneční tábor HŠ Yamaha.


Tábor je určen pro děti a mladé lidi ve věku od 7 do 16 let, kteří mají zájem o hudbu, tanec nebo divadlo a chtějí se něčemu novému přiučit, něco nového vyzkoušet, a nebo se jen tak bavit. Tábor se bude konat od neděle 27. 7. do čtvrtka 7. 8.

Cena tábora

Cena tábora je 4.600 Kč, přičemž je zahrnuto 11 nocí a 11 dní stravování (stravování začíná obědem 1. den a končí snídaní ve 12. den). Dále je součástí ceny odborný pedagogický dozor, zdravotní dozor, zajištění sálu pro závěrečný muzikál a ceny pro pořádané soutěže.

Průběh táborového dne

Každý táborový den začíná rozcvičkou, snídaní a ranním nástupem. Dopoledne je rozděleno do tří hodinových bloků, v rámci kterých probíhají workshopy. Táborníci si mohou vybrat, zda se budou účastnit hodiny sborového zpěvu, tance, divadla, nebo si prostě od hudby odpočinou při sportu nebo ve výtvarné dílně.

Po poledním klidu se věnujeme dalším táborovým aktivitám a hrám a probíhá také etapa celotáborové hry. Večerní program je znovu ve znamení hudby a soutěží, nebo si jen tak uděláme táborák.

Celotáborová hra

Téma celotáborové hry každoročně vychází z příběhu nacvičovaného muzikálu. Táborníci jsou rozděleni do 5 oddílů tak, aby byly věkově vyrovnané a podmínky celotáborové soutěže byly fér. Každý den proběhne alespoň jedna etapa hry a k vyhodnocení dojde poslední den tábora.

Krom týmové soutěže se děti můžou prosadit i individuálně v pěvecké a taneční soutěži.

Muzikál

Cílem tábora je nácvik originálního muzikálu, který bude poslední den předveden v profesionálních podmínkách na velkém pódiu. Muzikál je přístupný nejen rodičům a známým, ale i široké veřejnosti.

Letošní muzikál se bude odehrávat v prostředí základní školy, které je plné dětem důvěrně známých příběhů. Bývá zvykem, že v rámci každého ročníku volíme jednotné hudební téma. Pro letošek jsme vybrali rock 'n' roll 50. let.

Zajímají Vás další informace, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu tabor.yamaha.2014@seznam.cz

Těšíme s na Vás v létě!
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat